فهرست سریع مطلب

دسترسی سریع به مطالب با تصویر

27 ورزش سواری هیجان انگیز، بخش دوم

ورزش های سواری
امتیاز شما عزیزان به این مطلب
5/5طبق رسم سایت نهایت ورزش روز های یک شنبه به مطالبی راجع به ورزش های سواری اختصاص دارد. شما عزیزان می توانید ما را در کانال تلگرام و کانال روبیکا همراهی کنید.

ورزش های سواری ورزش هایی هستند که برای انجام آن حتما باید بر روی وسیله ای انجام شود این وسیله می تواند اسکیت ، ماشین ، اسب ، موتور ، دوچرخه و … می باشد با ما همراه باشید تا شما را با این ورزش ها آشنا کنیم. در این مقاله به 5 تا دیگر از این ورزش ها می پردازیم.

6- اسکی رو چمن

ورزش های جذاب ولی ناشناخته ای وجود دارند که در ایران آنقدرها که باید جا نیفتاده اند. اسکی روی چمن یکی از این ورزش ها است. کشور ما که به علت شرایط آب و هوایی پیست های متعددی برای اسکی روی برف ندارد، میتواند به اسکی روی چمن بپردازد، که در هر آب و هایی امکان پذیر است. نخستین قدم به طرف این اتفاق این است که ما ماجراجویان و دوستداران هیجان با این ورزش اشنا شده و آماده برای امتحان کردن کارهای هیجان انگیز جدید باشیم.

7- اسکی صحرا نوردی

رشته اسکی صحرانوردی شامل اسکی کردن بر فراز دشت و ناهمواری های طبیعی سطح زمین است نکته مهم در این رشته چوب اسکی مخصوص است که نسبت به سایر چوب های اسکی از وزن کمتر و پهنای باریک تری برخوردار است.

8- اسکی

اسکی به مثابه یک وسیله آمد و رفت ، عمری به قدمت انسان دارد.ولی بعنوان ورزش ، فعالیتی جدید می باشد که در کشورهای شمال اروپا از حدود 300 سال پیش آغاز شده است.در حدود سال 1765 نخستین کتاب اسکی در نروژ منتشر شد.

9- اسکیت سواری

اسکیت به عنوان اسم (به انگلیسی: Skate) به وسیلهٔ اسکیت و در حالت فعل (به انگلیسی: Skating) به گروهی از فعالیت‌های ورزشی گفته می‌شود که شامل سبک‌ها و رشته‌های گوناگونی می‌ باشد

این وسیله ورزشی تفریحی اکنون مورد توجه خاص علاقه مندان محیط زیست قرار گرفته است آن هم به دلیل که اسکوتر نیازی به سوخت های فسیلی که خبر تمام شدن و رو به کاهش بودن آنها به گوش میرسد را ندارد و از این رو بسیار مورد توجه است.

10- اسکوتر سواری

اسکوتر این وسیله هوشمند بسار حساس و ظریف در عین حال مقاوم برای اکثر سنین ساخته شده است طوری که افراد در هر سن و سالی که باشند از 20ساله تا 40ساله میتوانند در مدت زمان کوتاهی از این دستگاه استفاده کنند بدون اینکه نیازی به یادگیری و آموزش خاصی باشند.

تبلیغ
تبلیغ
تبلیغ
تبلیغ

اگر مطلب ما برای شما مفید بود می توانید از طریق لینک های زیر آن را در شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید.

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *